Протезування зубів 

Протезування зубів — це повне відновлення жувальної та естетичної функції зубів. Зазвичай, воно використовується в разі повної відсутності зубів, чи такого стану зубів, коли окрім як видалити їх залишки більш нічого не залишається.
В стоматологічному центрі «Ренесанс» протезування зубів виконується у цифровому форматі, це надсучасне, найякісніше, найточніше та найбільш естетичне протезування зубів.

Illustration
Illustration

Сканування ротової порожнини у цифровий відбиток передає найточніші особливості вашого організму. Надважливим у протезуванні є підготовка препарування, яку ми проводимо під спеціальним дентальним мікроскопом.    Відновлення зубного ряду завжди було проблемою №1 в стоматологічній практиці. Відсутність зубів завдає чимало проблем: порушує естетику, жувальну функцію, створює нерівномірне навантаження на м'язи, призводить до деформацій кісткових тканин, та й в цілому погано впливає на психологічний стан людини. На щастя, в наш час існує безліч надійних методів стоматологічного протезування. Наші стоматологи-ортопеди  підберуть оптимальний варіант, який підійде саме Вам.

Протези з опорою на імплантати

Фіксація зубних протезів з опорою на імплантати є найбільш сучасним і зручним способом, у тому випадку, коли необхідне повне відновлення зубного ряду.Традиційні знімні зубні протези мають ряд недоліків: ненадійна фіксація, труднощі в пережовуванні твердої їжі, зміни дикції.

Знімні зубні протези з опорою на імплантати

Найбільш зручний і економний варіант повного протезування. Зубний протез фіксується на два або більше імплантатів. Ви отримаєте можливість насолоджуватися будь-якими видами їжі, вільно спілкуватися і посміхатися здоровою природною посмішкою. Протез можна знімати для чищення і немає необхідності у фіксації спеціальною пастою.

Незнімні зубні протези з опорою на імплантати

Найбільш довговічне і надійне рішення. У цьому випадку протез кріпиться на 4 і більше імплантатів. Така конструкція практично замінює природні зуби по функціональним і естетичним якостям.

Протезування з опорою на штифти

Протезування на штифтах застосовується в тому випадку, якщо зруйновано більше 50% кісткової тканини зуба, але при цьому є можливість зберегти корінь. Штифт фіксується в кореневому каналі за допомогою спеціального стоматологічного матеріалу і служить опорою для металокерамічної або суцільнокерамічної коронки.

Вініри

це керамічні або композитні накладки, які відновлюють верхній шар зуба. Таким чином можна проводити корекцію кольору і форми одного або декількох зубів. Вініри застосовуються в тому випадку, якщо потрібно в короткі терміни поліпшити естетику або відновити пошкоджену частину зуба.

Illustration

Яки коронки ми встановлюємо?

При необхідності відновлення передніх зубів найкраще використовувати цирконієві коронки, оскільки вони ніяким чином не впливають на стан ясен, не викликають потемніння тканин (на відміну від металокераміки), що особливо важливо при протезуванні зуба.

Що краще керамічна чи Цирконієва коронка?

Коронки з оксиду цирконію в 30 разів міцніші, ніж кераміка. Завдяки цьому їх ставлять не тільки на передні, але й на жувальні зуби. Цирконієві коронки — новітня розробка в галузі зубопротезування, яку використовують стоматологи у всьому світі. Конструкція складається з двох елементів: каркаса з цирконію та зовнішнього покриття з фарфорової емалі. Така структура виробу робить його міцним та естетичним.
При виготовленні коронок створюється 3D-модель щелеп пацієнта, а потім — самого протеза. На основі цих даних фрезерувальний апарат висікає каркас конструкції з цирконієвої заготовки. Тому неточності при протезуванні виключені: коронка ідеально повторює форму й розміри рідного зуба й щільно прилягає до нього та ясен.

Переваги коронок з цирконію

  • 1

    Гіпоалергенність

    Цирконій — найбільш біосумісний і гіпоалергенний матеріал, який використовується у протезуванні. Не зареєстровано жодного випадку відторгнення чи негативних реакцій зі сторони організму при застосуванні оксиду цирконію.
    Крім того, часто цирконієві коронки сприймаються тілом людини як кісткова тканина, оскільки їхні фізичні та хімічні властивості дуже близькі.

  • 2

    Мінімальна товщина

    Товщина цирконієвих коронок — від 0,3 до 0,4 мм (для порівняння: у коронок із металокераміки — від 1,5 до 2 мм), а значить лікар обточує зуб лише трохи. У такому випадку ризик розвитку запальних процесів зведений до мінімуму.

  • 3

    Міцність

    Коронки з оксиду цирконію в 30 разів міцніші, ніж кераміка. Завдяки цьому їх ставлять не тільки на передні, але й на жувальні зуби.

  • 4

    Природний вигляд

    За рахунок ефекту напівпрозорості колір цирконієвих коронок точно відповідає кольору природної емалі, тому вони виглядають максимально натурально. Вони стійки до фарбування харчовими барвниками, не змінюють колір залежно від освітлення. Також вони не окислюються, не мають затемнення в зоні між яснами та зубом, як металокераміка.

  • 5

    Термін служби цирконієвих коронок

    Оскільки протези з оксиду цирконію набагато тонші, ніж металокераміка, вони викликають певну настороженість у пацієнтів щодо їхньої довговічності. Але тонкість, навіть «ажурність», відноситься лише до зовнішніх, суб'єктивних вражень: міцність цирконію порівнюють із золотом, і термін дії коронок із цього матеріалу не менше 15 років.

Чи мають цирконієві коронки недоліки?

У самого матеріалу та конструкцій із нього недоліків не виявлено. Всі мінуси стосуються супутніх моментів: висока ціна. підвищені вимоги до обладнання, складність виготовлення.

Що краще кераміка чи металокераміка?

Обидва матеріали відмінно підходять для протезування, тому вибір (металокераміка чи кераміка) залишається за клієнтом – залежно від цілей та фінансових можливостей. В цілому ж, для передніх зубів підходить безметалова кераміка, для жувальні – металокераміка.

В стоматологічному центрі «Ренесанс» ми запропонуємо усі види коронок, яки існують у зубопротезуванні, та будуть доступні вашому гаманцю.

Досить відкладати здоров'я на потім, час подбати про себе

Залишайте заявку на прийом прямо зараз і станьте на крок ближче до омріяної здорової посмішки

Дякуємо! Заявка прийнята

Найближчим часом з вами зв'яжеться адміністратор

Can't send form.

Please try again later.