Імплантація зубів 

Імплантація зуба — це хірургічне втручання, що передбачає впровадження в кісткову тканину щелепи штучного імплантату на місце втраченого кореня зуба. Він забезпечує надійну фіксацію коронки або моста. При цьому немає додаткового навантаження на сусідні зуби, що продовжує їхнє життя.

Не слід плутати імплантат зі штифтом, який також уявляє з себе металеву конструкцію, але яка розташовується в існуючому корені зуба і служить для фіксації коронки.

Illustration

Дентальная імплантація проходить в декілька етапів.

    Спочатку проводять установку титанового імплантату, який подібно шурупу впроваджують в зубну альвеолу, на місце відсутнього кореня зуба.
    Потім через 3-6 місяців, коли імплантат закріпиться в кістці, з нього викручують гвинт-заглушку, залишаючи замість неї абатмент, що уявляє з себе конструкцію між імплантатом, з одного боку, і зубним протезом з іншого.
    Надалі на абатмент встановлюють керамічну коронку, знімний або незнімний протез.
  • Скільки може боліти після імплантації зубів?

    В одних біль зникає вже наступного дня після процедури, в інших дискомфорт триває кілька днів. Головне у цій ситуації — прислухатися до свого організму. Протягом перших кількох годин після імплантації нормально відчувати слабкість та напругу, які пов'язані з психологічним напруженням через лікування та дію анестетика.

  • Скільки імплантів можна поставити за один раз?

    За одну процедуру можлива установка усіх зубів, тобто 28 імплантів. Але якщо зубів немає зовсім, то достатньо встановити 6 імплантів на верхню щелепу та 6 на нижню, аби повністю відновити жувальну функцію.

  • Як знати що імплант не прижився?

    Якщо вас турбує сильний біль у районі імплантації, почервоніння, набряклість чи синюшність ясен, кровоточивість, виділення гною чи неприємний запах з рота, це може свідчити про те, що зубний імплант не прижився. Якщо ви не впевнені в успішності дентальної імплантації, краще звернутися до стоматолога для оцінки стану.

  • Що не можна робити після імплантації зуба

    ● торкатися рани;● їсти тверду їжу;● жувати на боці, де було встановлено штифт;● чистити зуби жорсткою щіткою;● займатися спортом;● літати літаком;● ходити в сауну або на пляж, перемерзати;● вживати алкоголь, пити каву.

  • Коли після видалення зуба можна ставити імплант?

    Стоматологи рекомендують проводити імплантацію через 2-3 місяці після екстракції(видалення зуба)Пам'ятайте, що пізня імплантація призводить до руйнування інших зубів і атрофування кістки на місці відсутнього зуба.

  • Кому не можна ставити імпланти?

    Імплантація зубів, як і будь-яка хірургічна операція, має певні протипоказання. До абсолютних обмежень належать злоякісні утворення, цукровий діабет, туберкульоз, порушення імунної системи (ВІЛ, СНІД) та згортання крові, гострі захворювання нервової системи, судин та суглобів.

  • На скільки років імпланти?

    В більшості випадків, при дбайливому догляді, штучні зуби здатні прослужити до кінця життя пацієнта.
    Найчастіше потрібно заміна коронки , а перед цим — заміна абатмента. 

Image placeholder
Image placeholder

Стоматологічний центр «Ренесанс» був перший, хто впроваджував імплантацію в Україні!

Це було важко, повірте! Ми маємо такі приклади, коли наші пацієнти вже понад 25 років з імплантатами які ми їм встановили, живуть і радіють ! В нашій операційній стільки устаткування та приладів для якісної хірургічної допомоги, що вона схожа на космічну лабораторію із фільмів.

Тому впевнено гарантуємо — з вами все буде добре!